Kontakt KolorowePtaki.com

„Które z tych świętych wartości wyznawanych przez naszych dziadów można by teraz brać na poważnie? Patriotyzm, religia, imperium, rodzina, instytucja małżeństwa, przyzwoitość, solidarność, przedłużenie rodu, wychowanie, honor, dyscyplina – teraz każdy w mgnieniu oka mógłby poddać to wszystko w wątpliwość. Lecz do czego można dojść gdy odrzuci się wszystkie te nienaruszalne zasady?”

George Orwell Rok 1984.

Koloroweptaki.com to projekt skierowany do ludzi i dlatego koncentruje się właśnie na ludziach. Charaktery, które na bieżąco prezentujemy, to osobowości mające duży wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

To autorytety, które trudno czasem wyłuskać z hałasu mainstreamowych mediów, ale także opowieści, o tych którzy swoją codzienną pracą motywują nas do myślenia, działania i uśmiechu.

Opowiadamy na zasadzie w pełni darmowego bloga o zjawiskach, relacjach społecznych, kulturze, polityce, rozrywce, sprawach ważnych przez pryzmat pojedynczego człowieka i jego historii. Wywiady staramy się przeprowadzać niestandardowo, także gdy dotyczą najgłośniejszych, jak i tych rzadko opowiadanych tematów.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie. Życzymy miłej lektury.

Redakcja, KolorowePtaki.com

O autorach:

KolorowePtaki.com to konglomerat pisarski. Są wśród nas dziennikarze, podróżnicy, ludzie nauki a także fotoreporterzy. Pasjonaci, którzy swoją pracę wykonują non-profit.

KONTAKT:

Jeśli znasz historię, miejsce lub człowieka, którego możesz nazwać Kolorowym Ptakiem napisz:

E-mail: redakcja@koloroweptaki.com

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę:

Email: piotr@kp.media.pl lub contact@kp.media.pl.

Jeśli chcesz współpracować z KolorowePtaki.com jako autor:

wspolpraca@koloroweptaki.com

lub znajdź nas na Facebooku.

ADRES REDAKCJI:

Piotr Kaszuwara
Redaktor Naczelny
www.KolorowePtaki.com
Siedziba we Wrocławiu

KP sml text bl Kolorowe Ptaki.com

Autorka loga: Lula Sarnia.